Na świąteczne spotkania przed obiektywem przygotowałam w tym roku dwie scenografie.

 

Dwie Świąteczne Scenografie

Pierwsza z nich, “Ciepło domowego ogniska”, to fajna, bogata sceneria z kominkiem w roli głównej. Przeważa tu choinkowa zieleń i biel, elementami dodającymi ekspresji są przedmioty w kolorze czerwonym.

 
Druga scenografia jest luźnym nawiązaniem do tematyki świąt. Będzie jasno, beżowo, miękko i romantycznie. Uroku scenerii dodadzą złote elementy (gwiazdki) i duży namiot tipi.
 

Co na siebie włożyć?

 
Jak się przygotować (w co się ubrać), by w obu sceneriach wypaść dobrze?
Długo się nad tym zastanawiałam. Pomyślałam, że rozwiązaniem może być wybór zestawu, w którym można w krótkim czasie zmodyfikować jeden element (na przykład zdjąć lub włożyć sweterek). 
 
W pierwszej scenografii właściwie każdy kolor się sprawdzi (unikałabym bardzo ciemnych ubrań takich, jak czerń, czy brąz – by nie zlały się z kominkiem), bardzo fajnie skomponują się tu czerwone dodatki.
 
Druga sceneria jest delikatniejsza – tu także czernie i brązy możemy wykluczyć (mówię o całej stylizacji, nie o pojedynczych elementach). Czysta biel będzie współgrała, jednak może okazać się zbyt jasna do tej właśnie sceny. 
Ale jak najbardziej sprawdzą się kolory: granat, złoto, fiolet, zieleń butelkowa, czerwień.
 
Zerknijcie poniżej i oceńcie sami.
 
Podczas sesji powstaną ujęcia dzieci, ale jeśli i Wy mielibyście ochotę pojawić się przed obiektywem – zapraszam! 🙂
 

Niepowtarzalne Świąteczne Prezenty

Fotografie, które powstają podczas Świątecznych Mini Sesji bardzo często stają się prezentami dla najbliższych członków rodziny. I powiem Wam szczerze, że są najcudowniejszymi z prezentów, jakie można zrobić. Po pierwsze są NIEPOWTARZALNE. 
Kalendarz ze zdjęciem, fotoobraz na płótnie z rodzinnym ujęciem, mini albumik dla babci? Wszystkie te opcje świetnie się sprawdzą w roli świątecznego prezentu, zapewniam! 🙂