Fotoreportaż – uroczystości rodzinne

 

Ważne okazje

Chrzty i Komunie Święte to uroczystości, które mają miejsce jedynie raz w życiu. Obecność profesjonalnego fotografa pozwoli zachować wspomnienia tych dni na zawsze.


Fotoreportaż

Fotoreportaż to relacja z wydarzenia, uroczystości rodzinnej, uchwycona artystycznym okiem fotografa.

W dniu uroczystości zazwyczaj panuje spore zamieszanie. Przygotowanie siebie i uczestników do spotkania rodzinnego i dopięcie wszystkich kwestii organizacyjnych na ostatni guzik zwykle powoduje, że o fotografiach nikt już nie ma czasu myśleć. Gdy emocje już opadną przychodzi refleksja, że powstałe telefonem na szybko ujęcia nie są tym, do czego chętnie będziecie wracać. 

Warto wobec tego wcześniej zastanowić się nad wynajęciem profesjonalisty do uwiecznienia ważnych dla Waszej rodziny momentów.

Co może obejmować?

Fotoreportaż z przebiegu uroczystości rodzinnej może zostać poprzedzony relacją z przygotowań oraz wzbogacony o obrazy ze spotkania rodzinnego w restauracji. Jeśli pozwala na to pogoda, a terem wokoło miejsca imprezy jest otoczony piękną zielenią, możemy wykonać fotografie rodzinne na świeżym powietrzu.

Dojazd w granicach miasta Torunia jest wliczony w cenę, przy uroczystościach poza miastem zostanie doliczona dodatkowa opłata. Jej wysokość zależy od odległości liczonej w kilometrach.

By otrzymać indywidualną wycenę skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń pod nr (+48 512-282-717).

 

 


Pamiątkowa sesja w studio lub w plenerze

Zamiast fotoreportażu możesz skorzystać z pamiątkowej sesji portretowej, której efektem będą ujęcia rodzinne i pojedyncze portrety dziecka.

Pamiątkowa sesja może się odbyć w dniu innym niż uroczystość, gdy opadną już emocje i zmęczenie związane z organizacją spotkania rodzinnego.

Jeśli pogoda na to pozwoli, wspaniale będzie wybrać się na łono natury, by tam stworzyć niepowtarzalną pamiątkę do rodzinnego albumu.

Jeśli jednak nie jesteś fanem plenerów, możemy taką sesję wykonać w studio.

SESJE PORTRETOWE – CENNIK

 


Sesja zdjęciowa w prezencie

Pomyśl, jak piękną pamiątką będzie podarowanie na Pierwszą Komunię Święta sesji fotograficznej w prezencie. To będzie z pewnością niezapomniana przygoda, a przede wszystkim niepowtarzalny i ponadczasowy podarek.

Do każdej sesji, która stanowi prezent dołączamy drukowane zaproszenie z motywem komunijnym.

Zaproszenie jest ważne przez 6 miesięcy od dnia zakupu.


Powiązane posty: