O studio

 

Moja pasja do uwieczniania tego, co piękne jest ze mną od kiedy pamiętam. Jakaś cząstka mnie jest bardzo wrażliwa na otaczające piękno.

Jednak prawdziwa przygoda i miłość do fotografii pojawiła się wraz z narodzinami moich dwóch córek. Zapragnęłam uwieczniać każdy najmniejszy szczegół z najpiękniejszego, niedawno zrodzonego życia. Pierwsze uśmiechy, maleńkie stópki, duma świeżo upieczonego taty i radość babci. Niesamowite jest to, że dzieci tak szybko rosną, tak bardzo się zmieniają… Fotografia zatrzymuje te niesamowite chwile na zawsze.

W zdjęciach najważniejsze są dla mnie emocje – szukam tego, co prawdziwe. Czułe spojrzenia rodziców, roześmiane buzie dzieci, czasem zbuntowane spojrzenia małych buntowników. Wszystko to chcę zachować w kadrze, ponieważ właśnie takie chwile są esencją życia rodzinnego.

Fotografia jest tym, co daje mi siłę do działania i niesamowitą radość. I tą radością chcę się dzielić z Wami…

Zapraszam Was do mojego świata – przestronnego i przytulnego Studia, w którym powstają magiczne kadry. Przestrzeń została zaprojektowana tak, by strudzony rodzic mógł choć przez chwilę zrelaksować się na wygodnej sofie, podczas, gdy opiekę nad maluszkiem przejmuję ja. Studio przystosowane jest w szczególności do sesji dziecięcych i niemowlęcych, oferując udogodnienia dla najmłodszych. Licznie zgromadzone akcesoria pozwalają na stworzenie różnorodnych stylizacji podczas sesji. Studio usytuowane jest w centrum Torunia, w pobliżu kolejowego Dworca Miasto, co pozwala na bezproblemowy dojazd na miejsce.