Sesja Zdjęciowa Pary – Najlepszy pomysł na prezent dla zakochanych

Sesja zdjęciowa Pary – dlaczego warto ją wykonać?

Wspólna Sesja zdjęciowa Pary to świetne przeżycie. Pozwala uwiecznić wyjątkowe chwile razem i stworzyć piękną pamiątkę na lata. To też świetna okazja do spędzenia w ciekawy sposób wspólnego czasu, a co za tym idzie, zbudowania wspólnych wspomnień i być może odnowienia więzi partnerskiej.

Jakie jeszcze zalety ma sesja zdjęciowa z drugą połówką?

Sesja zdjęciowa to świetny powód, by po prostu wyjść z domu i celebrować niespiesznie wspólny czas – bez myślenia o codziennych obowiązkach, zakupach czy pracy. Zwyczajnie tylko Ty i bliska Ci osoba. Wydaje się, że w zabieganym świecie coraz mniej mamy okazji do tego, by choć na chwilę przystanąć i poświęcić bliskim więcej uwagi.

Kolejna zaleta to okazja do tego, by ładnie wyglądać. Naprawdę! 😊 Naturalnie – jeśli nie ma takiej potrzeby, zazwyczaj wybieramy rzeczy domowe i wygodne. I nie ma w tym nic złego. Ale od czasu do czasu warto zadbać o siebie, ułożyć włosy i założyć coś nieco bardziej eleganckiego – ładny wygląd poprawia samopoczucie (i to nie tylko Twoje)  😉

A najfajniejsze w całej tej przygodzie jest efekt finalny – czyli piękne i profesjonalne zdjęcia, na których Wasza piękna relacja, emocje i pełne czułości spojrzenia zostaną zapisane. To pamiątka na całe życie!

sesja zdjęciowa pary, sesja zakochanych

Świetny pomysł na Prezent dla partnera

Sesja zdjęciowa może być świetnym pomysłem na prezent dla partnera. To zdecydowanie prezent, który pozwoli mu poczuć się wyjątkowym i kochanym.

Sesja zdjęciowa Pary – czego się spodziewać?

Sesja zdjęciowa dla par jest wyjątkowym doświadczeniem, które pozwala na uchwycenie niezapomnianych chwil i uwiecznienie miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Oto, czego można się spodziewać podczas sesji i przed nią.

Przed każdą sesją rozmawiamy o tym, jakiego rodzaju zdjęcia chcielibyście otrzymać. Omawiamy wszystkie szczegóły, takie, jak miejsce, stylizację czy koncepcję sesji. Bazując na ustaleniach, podpowiem Wam w jaki sposób przygotować się do sesji zdjęciowej – pomogę w doborze ubrań i dodatków.

A już w trakcie samej sesji stawiamy na relaks, dobre emocje i świetną zabawę. Bardzo zależy mi na tym, by spotkanie przed obiektywem było jak najprzyjemniejsze, dlatego sporo żartujemy, rozmawiamy i śmiejemy się. Dzięki temu udaje się uzyskać naturalne i świetnie wyglądające portrety.

zakochani, sesja zdjęciowa

Po zakończonej sesji wybierzecie swoje ulubione zdjęcia spośród propozycji przesłanych przez fotografa. A te po obróbce otrzymacie w wersji cyfrowej oraz w formie pięknych wydruków.

Jeśli któreś zdjęcie szczególnie się Wam spodoba, możecie umieścić je w foto obrazie lub przepięknym albumie.

Sesja zdjęciowa dla Par – jaki styl wybrać?

Nie każda sesja zdjęciowa wygląda tak samo. Efekty spotkania będą się różnić w zależności od tego, gdzie się odbędzie, jak będziecie ubrani oraz jakich dodatków użyjemy. Jeśli miejscem wykonania sesji będzie plener, różnice pojawią się też o innych porach dnia i w różnych porach roku.

 1. Sesja zdjęciowa plenerowa – Ta sesja polega na wykonaniu zdjęć na świeżym powietrzu, np. w parku, lesie lub na plaży. Jest to dobre rozwiązanie dla par, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i cenią sobie naturalne piękno otoczenia.
 2. Sesja zdjęciowa lifestyle – Lifestyle to styl, który ukazuje pary w naturalny, codzienny sposób. Zdjęcia te są często wykonywane w domu lub w innych miejscach, gdzie para spędza dużo czasu. Celem jest pokazanie prawdziwej relacji i codziennej rutyny pary.
 3. Sesja zdjęciowa klasyczna – Klasyczna sesja zdjęciowa polega na wykonaniu zdjęć w eleganckim i formalnym stylu. Często pary ubrane są w eleganckie, odświętne stroje, a zdjęcia wykonywane są w studio lub w innym oficjalnym miejscu.
 4. Sesja zdjęciowa tematyczna – Sesja zdjęciowa tematyczna polega na wykonaniu zdjęć związanych z określonym tematem, np. sesja zdjęciowa w stylu retro lub w klimacie romantycznego wieczoru. Celem jest uzyskanie oryginalnych i niepowtarzalnych zdjęć.
 5. Sesja zdjęciowa na specjalne okazje – Sesja zdjęciowa na specjalne okazje może być wykonywana na uroczystość np. rocznicy ślubu, zaręczyn lub narodzin dziecka. Zdjęcia te uwieczniają ważne momenty w życiu pary
 6. Sesja zdjęciowa sensualna – Sesja zdjęciowa, podczas której skupiamy się na pokazaniu Waszej bliskości. Tego typu spotkanie odbywa się w studio lub w Waszym domu. Jasne kolory, delikatne tkaniny i piękne światło – to cechy charakterystyczne tego rodzaju sesji.

Wybierając styl i rodzaj sesji zdjęciowej, weźcie pod uwagę swoje upodobania i oczekiwania, aby uzyskać efekty, które będą dla Was pięknym wspomnieniem na lata.

sesja zdjęciowa pary

Sesja zdjęciowa dla Par – najczęściej zadawane pytania

 1. Ile trwa sesja zdjęciowa?

– Czas trwania sesji zdjęciowej dla par może się różnić w zależności od wybranego stylu i miejsca, ale zazwyczaj trwa od 1 do 2 godzin.

 1. Czy możemy wybrać miejsce sesji zdjęciowej?

– Tak, możecie wybrać miejsce sesji zdjęciowej. Szukajcie miejsc, które są dla Was ważne lub są w jakiś sposób związane z Waszym życiem. Jeśli nie wiecie na co się zdecydować, chętnie doradzę.

 1. Czy fotograf może pomóc nam w pozycjach i pozowaniach?

– Tak, jako fotograf jestem doświadczonym profesjonalistą i mogę Wam pomóc w uzyskaniu najlepszych rezultatów podczas sesji zdjęciowej. Nie martwcie się zanadto, będę Wam podpowiadać 😊

 1. Ile kosztuje sesja zdjęciowa dla pary?

– Klikając poniższy link możesz sprawdzić dostępne pakiety dla sesji par. Koszty sesji mogą wzrosnąć w sytuacji, kiedy trzeba będzie doliczyć koszty dojazdu na miejsce sesji (poza Toruń) lub opłacić bilet wstępu do miejsca, w którym ma się odbyć sesja. Te koszty każdorazowo są omawiane przed sesją zdjęciową.

 1. Kiedy będą gotowe nasze zdjęcia z sesji zdjęciowej?

– Termin obróbki zdjęć zależy od tego, kiedy przekażecie swoją decyzję co do wyboru finalnych zdjęć z sesji i od aktualnego obłożenia studia. Zwykle czas obróbki nie przekracza 20 dni roboczych. Często udaje się jednak przekazać Wam zdjęcia prędzej. Do tego trzeba doliczyć czas wykonania wydruków między 3 a 8 dni roboczych (w zależności od rodzaju produktu).

Podsumowując, sesja zdjęciowa dla par jest okazją do uchwycenia wspaniałych wspomnień i uwiecznienia miłości.

 

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do studia. Pomogę Wam w każdym kroku zaplanować Waszą idealną sesję. Dzięki temu Wasze zdjęcia będą wyjątkowe, a nasze spotkanie pozostanie niezapomniane.SESJA PARY  – CENNIK

Mini
450 zł
 • 5 fotografii cyfrowych
 • 5 wydruków A4 w ramce
 • 1 – 2 stylizacje
 • dodatkowe ujęcie: 50 zł
Standard
650 zł
 • 10 fotografii cyfrowych
 • 10 wydruków A4 w ramce
 • 2 – 3 stylizacje
 • dodatkowe ujęcie: 45 zł
Plus
850 zł
 • 15 fotografii cyfrowych
 • 15 wydruków A4 w ramce
 • 3 – 4 stylizacje
 • dodatkowe ujęcie: 40 zł

Cena każdego pakietu obejmuje

 • 10 % rabatu na kolejną sesję (ważny przez 12 miesięcy)
 • możliwość korzystania z kolekcji ubrań i akcesoriów do sesji
 • profesjonalny sprzęt fotograficzny najwyższej klasy, wyposażenie studia
 • scenografie i gadżety
 • profesjonalna i autorska obróbka zdjęć nadająca im specyficznego klimatu
 • retusz zdjęć
 • INDYWIDUALNE podejście do każdego spotkania
 • wiedza i doświadczenie, które jest niezbędne zwłaszcza w pracy z dorosłymi i dziećmi
 • wciąż doskonalony warsztat i kwalifikacje
 • czas trwania sesji: 60 – 150 minut
 • lokalizacja sesji: Studio, plener lub inne, uzgodnione ze Studiem miejsce

Przykładowe dodatki:

album fotograficzny 20×20, 10 stron – 280 zł

spersonalizowane pudełeczko do zdjęć – 90 zł

odbitka w formacie 15×21 – 3 zł

pozostałe dostępne produkty dostępne są w zakładce “Produkty”