Kobieca Sesja Zdjęciowa – Odkryj siebie na nowo

Każda kobieta zasługuje na wyjątkowy czas wyłącznie dla siebie. Kobieca sesja zdjęciowa to prawdziwa celebracja kobiecości – to taki czas, w którym liczysz się tylko Ty.

W magicznym miejscu – studio urządzonym w przedwojennej kamienicy spotykamy się przy zapachu świeżej kawy, rozmawiamy o tym, co w życiu ważne i o sprawach bardziej błahych. Ale głównie skupiamy się na tym, co najważniejsze na sesji – na dobrym samopoczuciu.

Każdą sesję kobiecą poprzedza konsultacja stylistyczna – szukamy kreacji, które podkreślą atuty, a ukryją to, co powinno się skryć 
Gadamy o kolorach, fasonach, stylach, pozach, dłoniach, makijażu i fryzurze. Nasze spotkanie odbywa się w wyjątkowym miejscu usytuowanym w ponad stuletniej kamienicy. To zdecydowanie miejsce z duszą – idealne do zajrzenia wgłąb siebie i odkrycia prawdziwego wewnętrznego piękna.

W dniu sesji dzieje się naprawdę dużo – na placu boju pojawia się makijażystka, może zjawić się też fryzjerka. Obie Pani dbają o dobre samopoczucie – a to już pierwszy krok do sukcesu.
W drugiej części spotkania do akcji wkraczam już ja – fotograf z wielkim sercem do pokazywania piękna tego świata.

Kobieca sesja zdjęciowa – dlaczego warto ją wykonać?

To właśnie podczas takich sesji obserwuję jak wspaniale rośnie w oczach duma i poczucie piękna u moich modelek. Często wchodząc na sesję mówią o swojej niepewności, pierwszym kontakcie z profesjonalnym studiem. Po krótkim czasie jednak niepewność znika – Panie rozkwitają, a w studiu dzieje się prawdziwa magia.

Sesje bardzo kobiece to prawdziwa celebracja kobiecości – to taki czas, w którym liczysz się tylko Ty. Każda z nas jest piękna i zasługuje na chwilę wyłącznie dla siebie. Sesja to jeden z takich momentów, w którym możesz poczuć się jak księżniczka z bajki – w pięknej kreacji lub skąpych koronkach – prawdziwa Ty w wydaniu, o którym zawsze marzyłaś!

Dodatkowo przepięknie oprawione fotografie z sesji będą cieszyły przez naprawdę długie lata. Efektem sesji kobiecych są wyjątkowe fotografie zaprezentowane w przepięknym, ręcznie wykonanym pudełku A4. Każda fotografia zaprezentowana w eleganckiej ramce passe-partout będzie idealną oprawą dla tej wyjątkowej sesji.

Romantyczna, czy drapieżna?

Pokaż wszystkie swoje oblicza. Podczas sesji zdjęciowej jest czas i miejsce na to, by pokazać Cię w kilku aranżacjach. Nie ma problemu, by stworzyć piękne i subtelne portrety, a zaraz po nich wykonać ujęcia w ciemniejszej, bardziej drapieżnej odsłonie.

Tak naprawdę podczas spotkania przed sesją, ale również podczas samej sesji zdjęciowej tworzy się scenariusz i kreują się pomysły na kadry.

Pamiętaj, to jest Twój czas- możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa 😉

Jak powinnam się przygotować do kobiecej sesji zdjęciowej?

Oto kilka wskazówek, jak się przygotować do sesji kobiecej:

 1. Wybierz odpowiedni strój – przed sesją warto wybrać strój, w którym będziesz się czuła komfortowo i atrakcyjnie. Dobrze, jeśli strój jest dopasowany do tematu sesji i podkreśla indywidualny styl i piękno. Warto też zabrać ze sobą kilka dodatkowych ubrań, aby mieć możliwość zmiany stylizacji w trakcie sesji.
 2. Zadbaj o swój wygląd – przed sesją warto zadbać o odpowiedni makijaż i fryzurę. Warto też zrobić manicure i pedicure oraz zadbać o skórę ciała, aby była gładka i dobrze nawilżona.
 3. Przygotuj się do sesji – przed sesją warto wypocząć i zrelaksować się. Możesz przynieść ze sobą swoje ulubione piosenki, książkę czy magazyn, które pomogą jej się zrelaksować i oderwać od stresu przed sesją.
 4. Przemyśl, jakie efekty chcesz uzyskać – przed sesją warto przemyśleć, jakie efekty chcesz uzyskać i jakie emocje wyrazić na zdjęciach. Dobrze, jeśli przed sesją porozmawiasz z fotografem o swoich oczekiwaniach i sugestiach dotyczących stylu i klimatu sesji.
 5. Odpocznij i zjedz lekki posiłek – przed sesją warto się wyspać i zjeść lekki posiłek, aby mieć energię i dobrze się czuć podczas sesji.

Warto pamiętać, że kobieca sesja fotograficzna to przede wszystkim wyjątkowe doświadczenie, które ma pomóc Ci poczuć się atrakcyjnie, pewnie i komfortowo w swoim ciele. Przygotowanie do niej i rozmowa z fotografem na pewno pomogą w osiągnięciu tego celu.

Jak długo potrwa sesja?

W zależności od wybranego pakietu sesja potrwa około 2 godziny. To czas na wykonanie fotografii w kilku różnych odsłonach. Zmieni się zarówno scenografia, jak i strój modelki.

Przygotowanie przed sesją zajmie około godzinę – tyle potrzebuje nasza wspaniała pani makijażystka, by wykonać przepiękny make-up. Jeśli do studia zaprosimy też fryzjerkę, trzeba liczyć dodatkowy czas na przygotowania. 

Sugeruję, by w dniu sesji nie planować żadnych innych terminów. Pośpiech nie jest dobrym doradcą w żadnej sytuacji. Zaplanuj dzień wolny i pozwól sobie wyłącznie na przyjemności. 

Co mam ze sobą zabrać?

Przed każdą sesją rozmawiamy o tym, jaki efekt finalny chcemy osiągnąć. W zależności od charakteru spotkania (sesja portretowa, sensualna, buduarowa) sprawdzą się inne ubrania. Takim must have każdej sesji jest zabranie ze sobą czarnej i cielistej bielizny. Na sesji doskonale sprawdzą się kobiece sukienki, do zdjęć bardziej odkrytych koronkowa bielizna, oversizowe swetry, sexowne body i prześwitujące szlafroczki. Jeśli jesteś fanką pięknych nakryć głowy – zabierz ze sobą posiadane kapelusze.

Pamiętaj też o biżuterii i o szpilkach – te doskonale dopełnią całości scenerii.

kobieca sesja zdjęciowa

Kobieca Sesja zdjęciowa – najczęściej zadawane pytania

 1. Ile trwa sesja zdjęciowa?

– Czas trwania sesji zdjęciowej może się różnić w zależności od wybranego pakietu, ale zazwyczaj trwa od 1 do 2 godzin.

 1. Czy muszę umieć pozować?

– Nie, nie musisz. Podczas sesji podpowiem Ci jak się ustawić, by na zdjęciu wyglądać jak najlepiej.

 1. Co powinnam ze sobą zabrać na sesję?

– Podczas spotkania przed sesją zastanowimy się nad tym, jaki klimat zdjęć będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Bazując na naszej rozmowie, wspólnie dobierzemy najlepszą garderobę i dodatki. W studio znajduje się całkiem zasobna garderoba, jednak na pewno będziemy częściowo bazować na tym, co przyniesiesz ze sobą do studia (chodzi tu głównie o bieliznę, buty i biżuterię). Podczas sesji możemy wykorzystać również Twoją garderobę – możesz zabrać swoje ulubione zestawy.

 1. Ile kosztuje kobieca sesja zdjęciowa?

– Zjedź poniżej, by zobaczyć aktualne pakiety dla sesji kobiecych. Pamiętaj, że cena każdej z sesji obejmuje makijaż, profesjonalnie wyretuszowane fotografie cyfrowe, przepiękne wydruki oraz możliwość korzystania z zasobnej studyjnej szafy.

 1. Kiedy będą gotowe zdjęcia z sesji zdjęciowej?

– Termin obróbki zdjęć zależy od tego, kiedy przekażecie swoją decyzję co do wyboru finalnych zdjęć z sesji i od aktualnego obłożenia studia. Zwykle czas obróbki nie przekracza 20 dni roboczych. Często udaje się jednak przekazać Wam zdjęcia prędzej. Do tego trzeba doliczyć czas wykonania wydruków między 3 a 8 dni roboczych (w zależności od rodzaju produktu).

 

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do studia. Pomogę Wam w każdym kroku zaplanować Waszą idealną sesję. Dzięki temu Wasze zdjęcia będą wyjątkowe, a nasze spotkanie pozostanie niezapomniane.SESJA KOBIECA  – CENNIK

Mini
800 zł
 • 5 fotografii cyfrowych
 • 5 wydruków A4 w albumie
 • 1 – 2 stylizacje
 • makijaż w cenie
 • dodatkowe ujęcie: 150 zł
Standard
1100 zł
 • 10 fotografii cyfrowych
 • 10 wydruków A4 w albumie
 • 2 – 3 stylizacje
 • makijaż w cenie
 • dodatkowe ujęcie: 125 zł
Plus
1400 zł
 • 15 fotografii cyfrowych
 • 15 wydruków A4 w albumie
 • 3 – 4 stylizacje
 • makijaż w cenie
 • dodatkowe ujęcie: 100 zł
 • film z fotografiami

Cena każdego pakietu obejmuje

 • fotografie w wysokiej rozdzielczości
 • 2-4 stylizacje (w zależności od wybranego pakietu)
 • film z fotografiami powstałymi w trakcie sesji, połączone z filmami z backstage (pakiet Plus)
 • doradztwo stylizacyjne przed sesją zdjęciową
 • profesjonalny makijaż 
 • opcjonalnie usługa fryzjerska (+ 80 zł)
 • staranny retusz fotografii
 • wyjątkowy GoldenBox oprawiony w welurowy materiał, zawierający piękne fotografie oprawione w ramki passe-partotu
 • 10 % rabatu na kolejną sesję (ważny przez 12 miesięcy)
 • możliwość korzystania z kolekcji ubrań i akcesoriów do sesji
 • czas trwania sesji: 60 – 150 minut
 • lokalizacja sesji: Studio

Przykładowe dodatki:

album fotograficzny 20×20, 10 stron – 280 zł

spersonalizowane pudełeczko do zdjęć – 90 zł

odbitka w formacie 15×23 – 3 zł

pozostałe dostępne produkty dostępne są w zakładce “Produkty”