Opinie o Moloko Foto

Poniżej niektóre z opinii

Opinia 24

I po sesji… Trochę szkoda, bo było super! Bardzo miła, ciepła atmosfera. Nie mogę doczekać się do zdjęć! Jeszcze raz dziękujemy!!! 

Lidka Porowska

Opinia 23

Polecamy P. Małgosię za jej cierpliwość, spokój, profesjonalizm i ten entuzjazm, który udzielał się małym modelkom. Dzięki niej mamy piękną pamiątkę i ochotę na więcej.

Beata Heberlej

Opinia 22

Super profesjonalne studio. Pani fotograf zna się na rzeczy. Polecam

Jakub Lisiecki

Opinia 21

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ! Sesja to przyjemność  Polecam !

Zuzanna Grzywacz-Melerska

Opinia 20

Polecam wszystkim!!! 
Świetna zabawa, pełen profesjonalizm wspaniała i miła kobieta  Dziękujemy za uwiecznienie naszych wspólnych chwil…za cudowny album, który będzie pamiątką. pozdrawiamy serdecznie i do następnego Małgosiu 

Marta Kosmalska

Opinia 19

Polecam sesje zdjęciowe w Studio Moloko Foto. Świetna atmosfera, dobra zabawa i co najważniejsze, efekt końcowy – profesjonalne zdjęcia! 

Sebastian Kruczyński

Opinia 18

Czysty profesjonalizm 
Świetna atmosfera 
Super Pomysły jak i elastyczność przy wymyslach klientów ���
Jeszcze wrócimy

Ewelina Szulc

Opinia 17

bardzo sprawnie przeprowadzona sesja rodzinna. Ciekawe propozycje ujęć i bardzo naturalne zdjęcia. Atmosfera podczas sesji swobodna. Gorąco polecam.

Martyna Szczawińska

Opinia 16

Polecam, przyjazna atmosfera, bardzo duża cierpliwość dla rozbieganego po całym studio malucha i cudowne fotografie 

Joanna Ra

Opinia 15

Super atmosfera. Podejście do dziecka na najwyższym poziomie. Miła i profesjonalna obsługa. Wszystkim gorąco polecam

Agnieszka Murszewska

Opinia 14

Doskonały fotograf dla osób które cenią elastyczność, spokojna atmosferę i dobre zdjęcia. Pani Małgosia nie narzuca się, dyskretnie wykonując swoją pracę wychwytuje świetne ujęcia. Polecam serdecznie

Justyna Karpińska

Opinia 13

Polecam w 100% ! Dziękujemy za przepiękne zdjęcia 😘

Aleksandra Fijałkowska

Opinia 12

Pełen profesjonalizm, cudowne podejście, wspaniała atmosfera i zaskakujące efekty!

Sandra Klem

Opinia 11

„Zdjęcia są dla mnie pamiątką na całe życie, są uwiecznieniem chwili, które już nigdy się nie powtórzą, a do których właśnie przez zdjęcia zawsze możemy powracać…”
Gdy mój syn FRANCISZEK skończył 12 m-cy wybrałam się na pierwsza sesje dziecięcą do Małgosi. Sesja była bardzo udana, ale również niełatwa (FRANCISZEK TO MAŁY UPARCIUCH:-)). 
Małgosia zachwyciła mnie oryginalnością i wspaniałym podejściem do dzieci. Jest sama mama, a wiec to działa zdecydownie na jej korzyść:-)
Bybyłam bardzo zaciekawiona, a nawet zniecierpliwiona, jak będą wyglądać zdjecia i efekt był mega!!!! Krotko mowiac WOW!!!
W zdjęciach Małgosi widać, ze lubi to co robi i robi to z pasją. Jej fotografia kryje w sobie profesjonalizm, dużą pomysłowość i spontaniczność. 
Jest świetnie przygotowana i zaskakuje nowymi eksponatami, tłami i pomysłami:-)
Gdy mój syn skończy 2 lata udamuy się ponownie do STUDIA MOLOKO FOTO na kolejną sesję 
I jeśli ktoś pyta mnie o dobrego fotografa, polecam: STUDIO MOLOKO FOTO.”

Marta Rogiewicz

Opinia 10

Polecam z całego serca. Pani Małgosia to bardzo profesjonalny fotograf i zarazem bardzo serdeczna i ciepła kobieta. Poradziła sobie z moimi bliźniętami. Zdjęcia zrobione z pomysłem. W studio bardzo dużo gadżetów, strojów, opasek, owijek i elementów dekoracji.
Nic tylko samemu się przekonać.

Kinga Dorocińska

Opinia 9

Na sesji zdjęciowej z Panią Małgosiu spotkaliśmy się w tym roku już dwa razy. Po raz pierwszy była to sesja z okazji Dnia Mamy, która odbyła się w studio. Za drugim razem towarzyszyła nam Pani Małgosia w dniu Chrztu mojej córki.
Zdjęcia w studio nie muszą być nudne i ustawiane. Nasze takie nie są, bo fotografowało nas oko, które potrafi uchwycić chwilę, które potrafi skoncentrować się na tym co jest piękne i naturalne. 
Zdjęcia z fotoreportażu są równie piękne i będą pamiątka na długie lata. 
Ponadto jestem zafascynowana jakością odbitek i albumu, który otrzymaliśmy. Papier matowy jedwabisty jest naprawdę wyjątkowy, dodaje zdjęciom czegoś magicznego…

Anna Sprenger

Opinia 8

Pani Małgosia jest cudowną osobą. Ma świetne podejście do dzieci. Polecamy z czystym sercem❤️

Olga Marciniak

Opinia 7

Super podejście do każdego, bardzo miła atmosfera, przemiła Pani fotograf – Małgorzata. Gorąco polecam 

Anna Čučva

Opinia 6

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnej sesji z Panią Gosia. Mamy uwiecznione fantastyczne momenty na zdjęciach Szybko sprawnie i z uśmiechem Polecamy

Magdalena Żurowska

Opinia 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze studiem Moloko Foto. Pani Małgosia ma świetne pomysły, doświadczenie i wielka cierpliwość. Oprócz sesji, kupiliśmy również kilka produktów z naszymi zdjęciami. Bardzo gorąco polecamy

Anna Wojdowicz

Opinia 4

Fantastyczne doświadczenie, świetna zabawa oraz bardzo miła atmosfera w Studio Moloko. Anulka już się nie może doczekać następnego razu! Dziękujemy utalentowanej Pani Fotograf i polecamy gorąco!

Ada Maria Lebiedzińska

Opinia 3

Dziś otrzymałam zdjęcia , które były wykonane w żłobku Delfinek i jestem pod ogromnym wrażeniem wykonania.Mam też starsze dziecko i nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną sesją, która odbywa się na terenie szkoły czy przedszkola.Niestety zawsze są to zdjęcia zrobione na “siłę”
A dziś…mam przed sobą cudowne fotografie, na których widać że osoba która je wykonywała włożyła dużo serca.Widać to od samego początku, poprzez dekoracje,tło…a skończywszy na kopercie.
Dziękuję i polecam wszystkim

 
Monika Wołowska

Opinia 2

Polecam każdemu kto poszukuje dobrego studia fotograficznego, dobrego to mało powiedziane… Atmosfera podczas sesji dzięki Małgosi powoduje ze zdjęcia są tak realistyczne, prawie żywe�, a my biorący udział w sesji czujemy się jak u siebie w domu. 
Gorąco polecam studio Małgosi, ciepła, zabawna i przesympatyczna kobieta. 
Do sesji podchodzi z sercem i pasja� a to chyba jest najważniejsze…
Dziękujemy Małgosiu

Anna Zielińska

Opinia 1

Polecam gorąco, świetna atmosfera podczas sesji  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć z sesji brzuszkowej 

Mateusz Pru